Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Škaredá kytka, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Škaredá kytka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Škaredá kytka. Stahujte klipart Škaredá kytka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škaredá kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Škaredá kytka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škaredá kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1590
1280x1272
800x795
500x497
160x159

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 249 961 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: benz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Škaredá kytka je v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sud zdarma Podívejte se i na obrázek SQL ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Stromek s dárky ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, ilustrační obrázek, Květiny, kliparty, download, ke stáhnutí, klipart, Škaredá kytka, ilustrace, Škaredá kytka, cliparts, svg, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: web, avatar, pozvánky, blog, časopis, památník, textové dokumenty, Facebook, plakáty, word, inkscape, škola, dokumenty, webové stránky, fotokniha, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Venkovní teploměr zdarma, klipart Atomová elektrárna ke stažení nebo ilustrace Zelený stromeček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.