Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Škaredá kytka (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Škaredá kytka zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Škaredá kytka. Obrázek Škaredá kytka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škaredá kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Škaredá kytka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škaredá kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1590
1280x1272
800x795
500x497
160x159

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 249 961 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: benz

Líbí se vám klipart Škaredá kytka? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Škaredá kytka se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart 1 euro cent ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Družice ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Toolbox ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, ilustrace, cliparts, Škaredá kytka, Květiny, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, zdarma, free, Škaredá kytka, obrázek

Doporučené použití klipartu: prospekty, pozvánky, office, kalendář, katalog, plakát, památník, dokumenty, referáty, Pinterest, vstupenky, manuály, magazín, avatar, prezentace, deníček, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Sýkora uhelníček ke stažení, vektorový klipart Činely zdarma nebo vektorový obrázek Malé písmeno I ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.