Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Škaredá kytka (Květiny) zadarmo

Obrázek, klipart Škaredá kytka zadarmo

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Škaredá kytka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škaredá kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Škaredá kytka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Škaredá kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1590
1280x1272
800x795
500x497
160x159

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 249 961 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: benz

Potěší nás, pokud budete tento klipart Škaredá kytka sdílet s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Škaredá kytka je v kategorii Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Otoskop ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hambáč ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Sluneční energie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, Květiny, svg, kliparty, grafika, cliparts, vektor, download, free, Škaredá kytka, Škaredá kytka, obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, články, profil, prospekty, referáty, Twitter, brožury, prezentace, Zoner Callisto, vizitky, corelDraw, diplomová práce, video, PowerPoint, katalog, dokumenty, oznámení

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek FODS zdarma, vektorový klipart Činely zdarma nebo vektor Pánské toalety ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.