Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Rozbitá láhev, Nápoje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rozbitá láhev zdarma ke stažení

Rozbitá láhev je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Rozbitá láhev stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Rozbitá láhev? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozbitá láhev zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rozbitá láhev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozbitá láhev ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 358 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Rozbitá láhev patří do sekce Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Silueta ježibaby zdarma Podívejte se i na vektor Větrný mlýn ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Modré zvonečky ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, Rozbitá láhev, ke stažení, Rozbitá láhev, grafika, vektor, klipart, Nápoje, download, cliparts, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, profilovka, word, kalendář, web, plakát, články, referáty, dokument, Pinterest, corelDraw, fotokniha, Facebook, dokumenty, památník, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Pirátská vlajka zdarma, obrázek Lotos ke stažení nebo klipart Jihoafrická republika ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.