Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Rozbitá láhev, Nápoje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rozbitá láhev zdarma ke stažení

Rozbitá láhev je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Rozbitá láhev stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Rozbitá láhev? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozbitá láhev zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rozbitá láhev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozbitá láhev ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 358 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Rozbitá láhev je v sekci Obrázky, kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červená sešívačka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zelený sršeň ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Rovníková Guinea zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, vektor, Rozbitá láhev, ke stáhnutí, obrázek, cliparts, grafika, Nápoje, vektorový obrázek, ilustrace, free, klipart, ke stažení, Rozbitá láhev

Doporučené použití klipartu: inkscape, word, corelDraw, kalendář, Twitter, webové stránky, textové dokumenty, openOffice, prezentace, PowerPoint, blog, referáty, Facebook, profil, profilovka, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Dýně ninja ke stažení, vektor Tři vajíčka ke stáhnutí nebo obrázek Zákaz války zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.