Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Stříbrná medaile (Symboly) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Stříbrná medaile stahujte zdarma

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Stříbrná medaile. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Stříbrná medaile ve formátu SVG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stříbrná medaile zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Stříbrná medaile ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stříbrná medaile ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1234x1600
987x1280
617x800
386x500
124x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 887 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Stříbrná medaile? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Stříbrná medaile patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červený autobus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čarodějky ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Růžová růže ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, Symboly, klipart, svg, Stříbrná medaile, Stříbrná medaile, vektorový obrázek, obrázek, vektor, download, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: deníček, referáty, corelDraw, dokument, prezentace, diplomová práce, Instagram, webové stránky, diář, magazín, Zoner Callisto, fotografie, Twitter, pozvánky, wordpress, avatar, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Horká čokoláda ke stažení, vektorový obrázek Polární liška ke stáhnutí nebo klipart Banány ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.