Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Josif Stalin, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Josif Stalin zdarma ke stažení

Josif Stalin je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Josif Stalin je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Josif Stalin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Josif Stalin ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Josif Stalin ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

985x1600
788x1280
492x800
308x500
98x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 799 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Josif Stalin je v kategorii Vektorové obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Otáčkoměr ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Santa upír zdarma Mohl by vás také zajímat vektor 7Z ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, Josif Stalin, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, Osobnosti, kliparty, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, svg, free, Josif Stalin

Doporučené použití klipartu: památník, články, prezentace, openOffice, plakáty, textové dokumenty, kalendář, profil, dokumenty, web, seminární práce, Pinterest, corelDraw, Facebook, škola, word

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Barevná vejce ke stáhnutí, klipart Řepa červená zdarma nebo ilustrace Demokratická republika Kongo ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.