Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vytlemený pes (Zvířata) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vytlemený pes zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Vytlemený pes. Klipart Vytlemený pes je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Vytlemený pes? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vytlemený pes zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Vytlemený pes ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vytlemený pes ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1507
1280x1206
800x754
500x471
160x151

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 066 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OlKu

Líbí se vám klipart Vytlemený pes? Pak se podělte s ostatními na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Vytlemený pes je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Smajlík pusa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Korálová ryba ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Neurologické kladívko ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, svg, kliparty, zdarma, Vytlemený pes, Vytlemený pes, grafika, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, download, cliparts, ilustrační obrázek, Zvířata

Doporučené použití klipartu: etikety, referáty, PowerPoint, profilovka, pozvánky, web, inkscape, prezentace, Facebook, avatar, kalendář, webové stránky, textové dokumenty, dokumenty, seminární práce, škola, prospekty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Idaho ke stažení, ilustrace Krumpáč ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Vandrák ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky najdete také tam.