Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart MP4 (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart MP4 zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný MP4. Klipart MP4 je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart MP4 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart MP4 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart MP4 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1330x1600
1064x1280
665x800
415x500
133x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 754 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart MP4 sdílet s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek MP4 je v sekci Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Sklenice s pivem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Buzola ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek OTS zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: MP4, obrázek, grafika, kliparty, vektorový obrázek, free, vektor, svg, klipart, ke stažení, ilustrace, download, MP4, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, openOffice, office, diář, Pinterest, památník, video, avatar, škola, referáty, inkscape, eshop, Adobe Illustrator, webové stránky, časopis, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Zimbabwe zdarma, obrázek Kaktus ke stáhnutí nebo vektor Digitální znak Z ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.