Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart MP4 (Symboly) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart MP4 zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - MP4. Stahujte klipart MP4 v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná MP4? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart MP4 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart MP4 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart MP4 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1330x1600
1064x1280
665x800
415x500
133x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 754 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli MP4 s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek MP4 je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Abstraktní květ ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatá ozdoba zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Hovínko ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, download, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, Symboly, free, grafika, vektor, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: corelDraw, dokumenty, textové dokumenty, profil, Facebook, avatar, pozvánky, katalog, plakáty, etikety, profilovka, deníček, oznámení, Twitter, blog, seminární práce, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Vikingská loď ke stáhnutí, obrázek Zlak nachový ke stáhnutí nebo vektor Puzzle srdce zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.