Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Květák (Zelenina) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květák zdarma ke stažení

Květák je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Květák stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Květák lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květák zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květák ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1598x1600
1278x1280
799x800
499x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 185 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: ArtFavor

Líbí se vám klipart Květák? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Květák je v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zombice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Astronaut ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Lyžařka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Květák, vektor, svg, zdarma, grafika, free, obrázek, ke stáhnutí, Květák, Zelenina, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokument, blog, web, openOffice, Twitter, word, PowerPoint, textové dokumenty, diář, wordpress, Facebook, avatar, škola, Adobe Illustrator, webové stránky, plakáty

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Jordánsko ke stažení, vektorový obrázek Řecká abeceda ke stažení nebo vektorový obrázek Strakatá ozdoba ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.