Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Květák (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květák zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Květák. Kreslená ilustrace Květák je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květák zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Květák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květák ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1598x1600
1278x1280
799x800
499x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 185 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ArtFavor

Sdílejte obrázek, klipart Květák se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Květák se nachází v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rozbitá televize ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Airbus Beluga zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Mužské emoce ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, ilustrace, svg, Zelenina, zdarma, obrázek, Květák, grafika, download, Květák, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, Twitter, etikety, vstupenky, inkscape, avatar, referáty, památník, webové stránky, dokument, kalendář, fotokniha, video, manuály, web, katalog, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Viktorie královská ke stáhnutí, vektor Okurek ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Kudlanka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.