Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květák, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květák zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Květák. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Květák nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květák zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květák ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1598x1600
1278x1280
799x800
499x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 185 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Květák patří do sekce Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Download zdarma Podívejte se i na vektor Bonbon ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční strom 2 ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelenina, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, Květák, svg, download, kliparty, free, vektor, Květák, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, office, pozvánky, referáty, profilovka, seminární práce, škola, webové stránky, web, Pinterest, plakát, Twitter, plakáty, články, Adobe Illustrator , inkscape

Mezi hezké kresby patří i vektor Kotva zdarma, obrázek Monarcha ke stažení nebo klipart Vrtačka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.