Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Květák (Zelenina) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květák ke stažení

Květák je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorový obrázek Květák jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květák zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květák ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1598x1600
1278x1280
799x800
499x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 185 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: ArtFavor

Potěší nás, pokud budete tento klipart Květák sdílet s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Květák je v kategorii Obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Týpí ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart TEX soubor ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Brad Pitt zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, free, ke stažení, kliparty, cliparts, svg, vektorový obrázek, vektor, Květák, klipart, ilustrační obrázek, Zelenina, Květák, download

Doporučené použití klipartu: etikety, plakáty, bakalářská práce, články, fotografie, diář, seminární práce, brožury, škola, Instagram, word, avatar, vstupenky, inkscape, blog, Facebook, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Emotikon zdarma, vektor Okurek ke stáhnutí nebo vektor Digitální hodinky ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.