Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 386, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 386 zdarma ke stažení

386 je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem 386. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) 386? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 386 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart 386 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 386 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 589 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek 386 patří do sekce Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Růžové brýle zdarma Podívejte se i na klipart Vědec ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Sudy ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, vektor, klipart, grafika, ilustrace, ke stáhnutí, 386, cliparts, obrázek, Symboly, 386, zdarma, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profil, avatar, corelDraw, fotokniha, referáty, profilovka, seminární práce, webové stránky, blog, kalendář, prezentace, openOffice, dokumenty, dokument, Facebook, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Melíry zdarma, ilustrace Vánoční zvoneček ke stažení nebo vektor Steampunk srdce ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.