Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 386, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 386 zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název 386. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 386 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart 386 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 386 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 589 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek 386 patří do sekce Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Čínský Nový rok zdarma Podívejte se i na klipart Ostružina ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Thomas Alva Edison ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, grafika, svg, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, cliparts, vektor, Symboly, ke stažení, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokument, word, profil, referáty, blog, Adobe Illustrator , PowerPoint, plakáty, openOffice, dokumenty, fotokniha, pozvánky, webové stránky, inkscape, seminární práce, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Zlaté číslo 8 zdarma, ilustrace Dárky pod stromkem ke stažení nebo vektor Geometrické linie v portrétu ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.