Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek 386 (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 386 zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název 386. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná 386? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 386 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek 386 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 386 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 589 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný 386 s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart 386 se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šedý motýl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Muchomůrka červená zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Arkansas ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, 386, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, grafika, klipart, ke stáhnutí, svg, cliparts, Symboly, ilustrace, free, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: blog, video, památník, web, etikety, Facebook, pozvánky, články, fotokniha, kalendář, textové dokumenty, Pinterest, seminární práce, wordpress, webové stránky, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Rozkrojené jablko ke stáhnutí, vektorový obrázek Šnorchl zdarma nebo vektorový obrázek EPS zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.