Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 386 (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 386 zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje 386. Obrázek 386 je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 386 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 386 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 386 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 589 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný 386 můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek 386 se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ukrajina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Krocan ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Rozcestník zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, vektor, 386, ilustrace, klipart, svg, grafika, kliparty, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, 386, free, Symboly

Doporučené použití klipartu: fotokniha, corelDraw, PowerPoint, dokument, word, prezentace, profilovka, pozvánky, blog, plakáty, eshop, památník, dokumenty, referáty, seminární práce, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Trick or treat! zdarma, obrázek, klipart Strašidelné vajíčko ke stáhnutí nebo vektorový klipart Zákaz ohně ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.