Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 386, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 386 zdarma ke stažení

386 je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem 386. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) 386? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 386 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 386 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 386 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 589 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart 386 se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kalkulačka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Studentka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Digitální znak 1 ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, grafika, ke stáhnutí, Symboly, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, ilustrace, ke stažení, klipart, free, vektor

Doporučené použití klipartu: Pinterest, prezentace, Twitter, seminární práce, office, PowerPoint, referáty, plakáty, webové stránky, škola, památník, Facebook, Adobe Illustrator , profil, dokumenty, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Vánoční zvonečky ke stáhnutí, obrázek Těhulky zdarma nebo klipart Bandoneón ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.