Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek 386 (Symboly) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart 386 zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je 386. Stahujte klipart 386 v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 386 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart 386 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 386 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 589 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (386) můžete sdílet s ostatními na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek 386 se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Franklin Roosevelt ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Santa s dárečky ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Větrný mlýn ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, vektor, download, obrázek, vektorový obrázek, free, Symboly, 386, kliparty, ke stáhnutí, svg, grafika, zdarma, 386

Doporučené použití klipartu: inkscape, bakalářská práce, brožury, pozvánky, profil, Adobe Illustrator, manuály, office, Zoner Callisto, textové dokumenty, Pinterest, fotografie, webové stránky, Facebook, profilovka, deníček, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Bible ke stažení, klipart Modrý vlak ke stažení nebo vektorový obrázek Digitální znak I ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.