Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Slepá spravedlnost (Ženy) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slepá spravedlnost zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Slepá spravedlnost. Kreslená ilustrace Slepá spravedlnost je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepá spravedlnost zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Slepá spravedlnost ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepá spravedlnost ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x816
1280x653
800x408
500x255
160x82

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 751 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: FunDraw_dot_com

Tento obrázek s názvem (Slepá spravedlnost) můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Slepá spravedlnost je v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Maki ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nemocnice ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace PIF ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, grafika, kliparty, Slepá spravedlnost, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg, vektor, vektorový obrázek, zdarma, Ženy, download, free, obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, word, etikety, památník, inkscape, web, blog, office, diář, dokumenty, seminární práce, Adobe Illustrator, plakát, škola, prezentace, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Exkavátor ke stažení, klipart Tanec kostlivců ke stažení nebo ilustrace Zákaz NATO ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.