Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Filipíny, Mapy pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Filipíny zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Filipíny. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Filipíny nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Filipíny zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Filipíny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Filipíny ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

961x1600
769x1280
481x800
300x500
96x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 245 740 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Filipíny je v kategorii Vektorové obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Černá labuť ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Oříšková čokoláda zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Žena v bazénu ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektor, klipart, kliparty, Mapy, Filipíny, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, ilustrace, obrázek, Filipíny, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , corelDraw, dokument, fotokniha, word, Facebook, plakáty, plakát, avatar, pozvánky, Twitter, PowerPoint, dokumenty, profil, škola, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Rozkrojená okurka ke stáhnutí, vektor MPP zdarma nebo obrázek Koloběžka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.