Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Vánoční sušenka (Vánoce) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Vánoční sušenka k bezplatnému stažení

Vánoční sušenka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Vánoční sušenka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční sušenka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční sušenka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční sušenka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x749
1280x599
800x375
500x234
160x75

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 158 749 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: anarres

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vánoční sušenka s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Vánoční sušenka patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sněhulák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Azurová kraslice zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Jeskyně ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, ke stáhnutí, download, svg, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace, cliparts, grafika, Vánoce, Vánoční sušenka, ke stažení, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: diář, prospekty, škola, magazín, prezentace, profil, etikety, dokument, wordpress, kalendář, eshop, časopis, inkscape, office, Pinterest, avatar, fotografie

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Zombice ke stáhnutí, obrázek Severní Korea ke stáhnutí nebo klipart Vánoční sněhulák zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.