Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pozoun, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pozoun zdarma ke stažení

Pozoun je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pozoun nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Pozoun v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozoun zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pozoun ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozoun ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1454x1600
1163x1280
726x800
455x500
145x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 067 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pozoun je v kategorii Ilustrační kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hydrant zdarma Podívejte se i na obrázek Video složka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Stará ježibaba ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, grafika, obrázek, klipart, free, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Pozoun, ilustrace, vektor, Pozoun, download, svg

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokument, office, referáty, Instagram, blog, openOffice, Pinterest, fotokniha, dokumenty, avatar, pozvánky, word, škola, webové stránky, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Mapa Libye zdarma, klipart Jin a Jang ke stažení nebo ilustrace Kytice ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.