Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pozoun, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pozoun zdarma ke stažení

Pozoun je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pozoun nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Pozoun v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozoun zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pozoun ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pozoun ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1454x1600
1163x1280
726x800
455x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 067 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pozoun je v kategorii Obrázky, kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Růžová srdíčka zdarma Podívejte se i na ilustrace Dinosaurus ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Šachovnice ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, obrázek, svg, Pozoun, Hudba, grafika, vektor, Pozoun, free, klipart, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: seminární práce, inkscape, plakáty, profil, články, dokument, openOffice, Adobe Illustrator , kalendář, Facebook, referáty, PowerPoint, blog, corelDraw, Pinterest, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Mechanik zdarma, vektor Žluté fazole ke stažení nebo obrázek Zákaz dětí ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.