Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pampeliška, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pampeliška zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Pampeliška. Stahujte klipart Pampeliška v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pampeliška zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pampeliška ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pampeliška ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1026x1280
641x800
401x500
128x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 79 730 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pampeliška se nachází v sekci Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Nota ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Celopéro zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Salát ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Pampeliška, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, Rostliny, vektor, cliparts, svg, ke stažení, kliparty, free, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, dokument, plakát, pozvánky, profil, Instagram, textové dokumenty, office, články, profilovka, časopis, Facebook, corelDraw, prezentace, dokumenty, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Tučňák ke stáhnutí, obrázek Ovoce zdarma nebo klipart Ananas ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.