Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Pampeliška (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pampeliška zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Pampeliška. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pampeliška zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pampeliška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pampeliška ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1026x1280
641x800
401x500
128x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 79 730 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Potěší nás, pokud budete tento klipart Pampeliška sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Pampeliška je v kategorii Obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kalkulátor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Americká lokomotiva ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Vejce naměkko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, Pampeliška, zdarma, cliparts, ilustrace, svg, free, grafika, obrázek, vektorový obrázek, Pampeliška, download, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: office, škola, etikety, plakáty, referáty, wordpress, dokument, profil, fotokniha, profilovka, kalendář, corelDraw, seminární práce, avatar, Instagram, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Šedý autobus zdarma, obrázek Červený stromeček ke stáhnutí nebo vektor Papája ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.