Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sůl a pepř, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sůl a pepř zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Sůl a pepř. Obrázek Sůl a pepř je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Sůl a pepř? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sůl a pepř zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sůl a pepř ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sůl a pepř ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1577
1280x1262
800x788
500x493
160x158

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 749 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sůl a pepř je v kategorii Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Skarab ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Srdce z čísel zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Okurek ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektor, kliparty, Sůl a pepř, obrázek, klipart, download, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, ke stažení, Sůl a pepř, ke stáhnutí, cliparts, Jídlo

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , corelDraw, word, seminární práce, památník, blog, kalendář, Twitter, Pinterest, články, openOffice, fotokniha, inkscape, dokumenty, škola, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Dáma ke stáhnutí, klipart AMR zdarma nebo ilustrace Pilot ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.