Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Antilopa, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Antilopa zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Antilopa. Stahujte klipart Antilopa v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Antilopa lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Antilopa zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Antilopa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1240x1600
992x1280
620x800
388x500
124x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 241 725 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Antilopa je v sekci Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fidel Castro ke stažení Podívejte se i na obrázek Koliha ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Žlutý smajlík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, Antilopa, ilustrace, grafika, cliparts, zdarma, vektor, klipart, download, vektorový obrázek, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: časopis, Facebook, textové dokumenty, plakát, profilovka, dokument, referáty, Pinterest, Twitter, prezentace, Instagram, office, články, corelDraw, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Avocado ke stažení, klipart Hospoda ke stáhnutí nebo ilustrace Pánské toalety zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.