Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Antilopa, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Antilopa zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Antilopa. Stahujte klipart Antilopa v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Antilopa lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Antilopa zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Antilopa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Antilopa ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1240x1600
992x1280
620x800
388x500
124x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 241 725 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Antilopa je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart EXE ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pirátská loď zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Přáníčko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, Antilopa, Zvířata, kliparty, zdarma, ilustrace, svg, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, download, free, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: pozvánky, textové dokumenty, corelDraw, plakát, Facebook, word, plakáty, office, profilovka, Adobe Illustrator , webové stránky, Pinterest, referáty, seminární práce, web, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Perníková chaloupka ke stáhnutí, klipart Štětec zdarma nebo ilustrace Kuřátka s vejci ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.