Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Antilopa (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Antilopa zdarma ke stažení

Antilopa je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Antilopa nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Antilopa zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Antilopa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Antilopa ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1240x1600
992x1280
620x800
388x500
124x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 241 725 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Sdílejte obrázek, klipart Antilopa s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Antilopa se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šedivá vajíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Špagety zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Kladivo ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, klipart, vektor, svg, obrázek, ke stáhnutí, download, Antilopa, ke stažení, grafika, free, zdarma, ilustrace, Zvířata

Doporučené použití klipartu: dokument, kalendář, časopis, webové stránky, dokumenty, fotokniha, profil, avatar, blog, Facebook, inkscape, word, openOffice, textové dokumenty, video, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Krocan ke stáhnutí, obrázek, klipart Zakletý princ zdarma nebo vektorový klipart SLK zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.