Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Antilopa (Zvířata) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Antilopa bezplatně ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Antilopa. Vektorová ilustrace Antilopa je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Antilopa zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Antilopa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Antilopa ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1240x1600
992x1280
620x800
388x500
124x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 241 725 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku:

Potěší nás, pokud budete tento klipart Antilopa sdílet se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Antilopa je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Maďarsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pes a miminko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Luther Burbank zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, cliparts, ke stažení, zdarma, ilustrace, Antilopa, Zvířata, kliparty, vektorový obrázek, free, download, vektor, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: letáky, fotografie, avatar, referáty, manuály, plakát, inkscape, Pinterest, seminární práce, koláž, logo, kalendář, word, prezentace, Zoner Callisto, Instagram, deníček

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Pilka na dřevo zdarma, vektor Váleček zdarma nebo ilustrace Granátové jablko ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.