Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Antilopa (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Antilopa zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Antilopa. Pakliže si chcete obrázek Antilopa stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Antilopa? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Antilopa zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Antilopa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Antilopa ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1240x1600
992x1280
620x800
388x500
124x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 241 725 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku:

Tento obrázek s názvem (Antilopa) můžete sdílet s dalšími lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Obrázek Antilopa se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor DVD disk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz žebrání ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Iglů ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, Antilopa, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, vektor, klipart, free, cliparts, obrázek, Zvířata, svg, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Facebook, plakáty, profil, webové stránky, fotokniha, PowerPoint, Instagram, plakát, kalendář, textové dokumenty, inkscape, web, diář, corelDraw, referáty, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Lebka s kloboukem ke stažení, obrázek, klipart Keith Richards ke stažení nebo vektorový klipart Arundina ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.