Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Antilopa (Zvířata) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Antilopa zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Antilopa. Klipart Antilopa je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Antilopa v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Antilopa zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Antilopa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Antilopa ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1240x1600
992x1280
620x800
388x500
124x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 241 725 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku:

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Antilopa s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Antilopa se nachází v sekci Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Matka Tereza ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kočičí dívka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Červený autobus ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Antilopa, free, ke stažení, cliparts, grafika, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, svg, vektor, Zvířata, klipart, kliparty, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, blog, fotokniha, plakát, webové stránky, pozvánky, corelDraw, seminární práce, PowerPoint, Facebook, Adobe Illustrator, památník, časopis, Instagram, plakáty, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Červené N ke stáhnutí, vektor Trojzubec zdarma nebo obrázek Orel zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.