Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Antilopa, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Antilopa zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Antilopa. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Antilopa ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Antilopa? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Antilopa zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Antilopa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Antilopa ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1240x1600
992x1280
620x800
388x500
124x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 241 725 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Antilopa patří do sekce Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek 1 Euro zdarma Podívejte se i na vektor Tapír ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Sexy žena ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, Zvířata, ilustrace, klipart, ke stáhnutí, zdarma, grafika, vektor, ke stažení, download, ilustrační obrázek, Antilopa, free, Antilopa

Doporučené použití klipartu: openOffice, profil, Facebook, škola, plakáty, články, profilovka, fotokniha, webové stránky, Instagram, dokumenty, památník, office, referáty, corelDraw, web

Mezi hezké kresby patří i vektor Koťátko zdarma, obrázek Pes ke stažení nebo klipart Digitální znak K ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.