Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Antilopa (Zvířata) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Antilopa ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Antilopa. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Antilopa nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Antilopa zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Antilopa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Antilopa ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1240x1600
992x1280
620x800
388x500
124x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 241 725 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku:

Potěší nás, pokud budete tento klipart Antilopa sdílet s jinými lidmi prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Antilopa se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlatý retrívr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hroch ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek FLAC zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, cliparts, download, svg, kliparty, free, zdarma, vektorový obrázek, Antilopa, klipart, vektor, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: brožury, pozvánky, wordpress, fotokniha, referáty, Pinterest, profilovka, Adobe Illustrator, openOffice, diplomová práce, eshop, prospekty, Instagram, kalendář, plakáty, manuály, katalog

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Dharmačakra zdarma, vektor Váleček zdarma nebo vektorový klipart Charlie Chaplin ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.