Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart André-Marie Ampere (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart André-Marie Ampere zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je André-Marie Ampere. Obrázek André-Marie Ampere je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart André-Marie Ampere zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart André-Marie Ampere ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart André-Marie Ampere ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 393 620 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cactus cowboy

Potěší nás, pokud budete tento klipart André-Marie Ampere sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek André-Marie Ampere patří do kategorie Obrázky, kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Veverka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Turistka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Douglas DC-10 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, ke stažení, Osobnosti, André-Marie Ampere, cliparts, kliparty, zdarma, grafika, vektor, ilustrační obrázek, svg, free, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: eshop, profilovka, seminární práce, Twitter, blog, články, Facebook, PowerPoint, Adobe Illustrator, škola, prezentace, openOffice, Instagram, dokument, etikety, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Eva u stromu poznání zdarma, ilustrace Zubatá ke stáhnutí nebo klipart Mapa Rakouska ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.