Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart CD, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart CD zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný CD. Kreslená ilustrace CD je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek CD ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 474 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: decosigner

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart CD je v sekci Ilustrační obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kuřák ke stažení Podívejte se i na ilustrace Kečup ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Modrý smajlík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, free, CD, ke stáhnutí, Hudba, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, download, cliparts, zdarma, vektor, CD, klipart

Doporučené použití klipartu: openOffice, profil, avatar, plakát, webové stránky, Facebook, textové dokumenty, referáty, časopis, pozvánky, word, památník, dokumenty, inkscape, prezentace, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Delfín ke stažení, vektor Srdíčkové srdce ke stáhnutí nebo obrázek Vlašský ořech zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.