Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek CD (Hudba) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart CD zadarmo ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný CD. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem CD. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek CD ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 474 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: decosigner

Sdílejte klipart nazvaný CD s rodinou a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart CD je v kategorii Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Modrá vajíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Automechanik zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Růžičky ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, zdarma, download, free, klipart, obrázek, cliparts, CD, ke stáhnutí, svg, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, Hudba

Doporučené použití klipartu: kalendář, koláž, články, vstupenky, brožury, plakát, Adobe Illustrator, web, Instagram, textové dokumenty, profil, pozvánky, seminární práce, časopis, plakáty, prezentace, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Faraonští smajlíci ke stáhnutí, ilustrace Mil Mi-17 zdarma nebo obrázek, klipart Leguán kubánský zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.