Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek CD (Hudba) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart CD zdarma ke stažení

CD je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart CD v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek CD ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 474 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: decosigner

Sdílejte obrázek, klipart CD s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart CD je v kategorii Ilustrační kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mandelinka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rumunsko ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Housenka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: CD, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, svg, ilustrace, cliparts, CD, zdarma, kliparty, vektorový obrázek, Hudba, klipart, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokument, prezentace, openOffice, web, plakáty, fotokniha, články, profilovka, časopis, diář, pozvánky, seminární práce, corelDraw, památník, Pinterest, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Mangold ke stažení, vektorový obrázek Roztomilý motýl ke stažení nebo vektorový obrázek Mapa Nigeru ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.