Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart CD, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart CD zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný CD. Kreslená ilustrace CD je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart CD ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 474 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: decosigner

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek CD se nachází v sekci Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Inline bruslařka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Slunečnicové pole zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Irák ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, ke stáhnutí, kliparty, download, svg, Hudba, CD, grafika, obrázek, ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: Pinterest, blog, office, PowerPoint, památník, fotokniha, webové stránky, word, Twitter, Instagram, inkscape, seminární práce, Adobe Illustrator , dokumenty, Facebook, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Ozdoba s vločkou ke stáhnutí, ilustrace Modré vajíčko zdarma nebo vektor Infračervené záření ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.