Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart CD, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart CD zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný CD. Vektorová ilustrace CD je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná CD? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek CD ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 474 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: decosigner

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart CD se nachází v sekci Obrázky, kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lokomotiva ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Tenista zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Bangladéše ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, free, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, CD, klipart, ke stáhnutí, CD, cliparts, grafika, download, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, word, škola, blog, PowerPoint, Twitter, avatar, textové dokumenty, Instagram, profil, web, office, plakát, fotokniha, časopis, články

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Treska obecná ke stáhnutí, obrázek Jarní závitky zdarma nebo klipart Cola ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.