Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart CD (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart CD zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - CD. Stahujte klipart CD v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) CD? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart CD ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 474 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: decosigner

Obrázek, klipart pojmenovaný CD můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek CD patří do sekce Vektorové kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pacientka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart ODP soubor ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Luther Burbank zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, CD, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, vektor, zdarma, svg, kliparty, grafika, vektorový obrázek, CD, free, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profil, plakát, diář, dokument, webové stránky, PowerPoint, pozvánky, corelDraw, inkscape, openOffice, video, textové dokumenty, fotokniha, plakáty, avatar, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Nikola Tesla zdarma, vektor Velikonoční králíček ke stáhnutí nebo obrázek Oranžový stromeček ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.