Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart CD, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart CD zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný CD. Kreslená ilustrace CD je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart CD ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 474 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: decosigner

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek CD je v kategorii Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kojenec ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Žluté vajíčko zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pampeliška ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hudba, cliparts, CD, klipart, svg, free, ke stažení, zdarma, vektor, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, CD, download

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Facebook, prezentace, kalendář, fotokniha, Adobe Illustrator , Instagram, Twitter, plakáty, škola, avatar, články, web, office, corelDraw, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Sexy černoška ke stáhnutí, klipart Plakající smajlík zdarma nebo ilustrace Vánoční zvonečky ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.