Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart CD (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart CD zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název CD. Klipart CD je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek CD ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 474 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: decosigner

Sdílejte klipart nazvaný CD s kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Klipart CD patří do sekce Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Strašák na poli ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Petronas Twin Towers zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Spokojený kuchař ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, CD, ke stažení, CD, grafika, vektorový obrázek, klipart, kliparty, svg, obrázek, free, download, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, profilovka, škola, profil, web, dokument, word, video, office, avatar, články, Facebook, památník, fotokniha, plakát, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Vločky ke stáhnutí, vektor Gepard zdarma nebo obrázek Složka s obrázky zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.