Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hýl (Ptáci) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hýl stahujte zdarma

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Hýl. Doporučujeme stahovat obrázek Hýl ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hýl lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hýl zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hýl ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 679 322 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Hýl se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Hýl je v kategorii Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Lenin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz psů ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Červená cibule ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, Hýl, free, Ptáci, download, svg, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: vizitky, plakát, články, plakáty, etikety, profil, dokument, koláž, web, corelDraw, seminární práce, PowerPoint, magazín, prospekty, Twitter, diář, avatar

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek BMP ke stažení, obrázek, klipart Šípek zdarma nebo vektor Ibuprofen ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.