Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Sprinkler (Přístroje) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sprinkler zdarma ke stažení

Sprinkler je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Obrázek Sprinkler je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sprinkler zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sprinkler ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sprinkler ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1468
1280x1174
800x734
500x459
160x147

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 600 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: barnheartowl

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Sprinkler s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Sprinkler se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pečený krocan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Graviola zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Džentlmen ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Přístroje, Sprinkler, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, download, free, svg, Sprinkler, ke stáhnutí, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: Twitter, corelDraw, video, plakáty, koláž, textové dokumenty, památník, Zoner Callisto, pozvánky, Facebook, web, magazín, profilovka, články, profil, katalog, brožury

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Baba na koštěti ke stáhnutí, ilustrace Dům zdarma nebo vektorový klipart Ředkev zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.