Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vampýr, Halloween do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vampýr zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Vampýr. Klipart Vampýr je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vampýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vampýr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vampýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1208x1600
966x1280
604x800
377x500
121x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 503 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: snoopingasusual

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vampýr je v kategorii Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Narozeninové číslo 3 zdarma Podívejte se i na ilustrace Plechovka s pivem ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Estonsko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, Halloween, svg, download, zdarma, grafika, klipart, kliparty, Vampýr, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, Vampýr, ilustrace

Doporučené použití klipartu: avatar, corelDraw, blog, Facebook, Adobe Illustrator , inkscape, památník, Pinterest, office, referáty, seminární práce, dokument, články, fotokniha, word, kalendář

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Vladimir Lenin zdarma, vektor Bílá složka ke stažení nebo obrázek Ruční šlehač ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.