Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vampýr (Halloween) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vampýr zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Vampýr. Klipart Vampýr je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vampýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vampýr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vampýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1208x1600
966x1280
604x800
377x500
121x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 503 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: snoopingasusual

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vampýr s vašimi kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Obrázek Vampýr se nachází v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Očkování psa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pirátská lodička zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Skejťák ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, vektor, free, obrázek, svg, ke stažení, Halloween, ilustrační obrázek, grafika, Vampýr, vektorový obrázek, Vampýr, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: oznámení, wordpress, Facebook, tiskoviny, katalog, letáky, památník, články, profil, etikety, magazín, bakalářská práce, dokument, pozvánky, Zoner Callisto, office, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Kráječ na pizzu ke stáhnutí, vektor Srdce v plamenech ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Franklin Roosevelt zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.