Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hydrant, Stavby nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hydrant zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hydrant. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Hydrant? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hydrant zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hydrant ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hydrant ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

735x1600
588x1280
367x800
230x500
74x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 049 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gramzon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hydrant patří do sekce Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kaštany zdarma Podívejte se i na vektor Babočka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Černý střelec ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, Stavby, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, svg, Hydrant, Hydrant, vektor, grafika, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: časopis, fotokniha, avatar, Facebook, profil, Twitter, pozvánky, prezentace, Pinterest, openOffice, Instagram, webové stránky, Adobe Illustrator , textové dokumenty, PowerPoint, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Zvuk zdarma, obrázek Harry Truman ke stažení nebo klipart Edward Snowden ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.