Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hydrant, Stavby nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hydrant zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hydrant. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Hydrant? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hydrant zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hydrant ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hydrant ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

735x1600
588x1280
367x800
230x500
74x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 049 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gramzon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hydrant je v kategorii Vektorové obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Černý pěšec zdarma Podívejte se i na ilustrace Dolar ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Štastný Nový rok ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, cliparts, download, ilustrace, Stavby, Hydrant, vektorový obrázek, obrázek, kliparty, vektor, zdarma, ke stažení, Hydrant, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, avatar, prezentace, inkscape, profilovka, časopis, blog, Facebook, plakát, Pinterest, profil, památník, openOffice, Instagram, word, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Download zdarma, vektor APP ke stažení nebo obrázek Vánoční vystřihovánka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.