Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Děti (Muži) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Děti ke stažení zadarmo

Děti je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Děti je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děti zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Děti ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děti ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 82 239 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Tento obrázek s názvem (Děti) můžete sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Děti se nachází v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Somálsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rubínový šperk ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Prak ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, download, cliparts, svg, ke stáhnutí, ilustrace, obrázek, ke stažení, Muži, Děti, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: prospekty, fotografie, wordpress, památník, škola, inkscape, office, brožury, dokument, blog, referáty, dokumenty, corelDraw, eshop, plakáty, tiskoviny, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Malé písmeno G ke stažení, obrázek Motýli ke stáhnutí nebo vektorový klipart Veselý šnek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.