Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Děti (Muži) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Děti zdarma ke stažení

Děti je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Děti je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Děti? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děti zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Děti ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děti ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 82 239 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku:

Tento obrázek s názvem (Děti) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Děti je v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Wilbur Wright ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart RPM zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Modrá ozdoba ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, svg, free, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, Děti, vektorový obrázek, Muži, obrázek, Děti, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: wordpress, fotokniha, plakát, dokument, seminární práce, diář, PowerPoint, profil, inkscape, Instagram, word, profilovka, Adobe Illustrator, Facebook, webové stránky, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Čarodějnice ke stáhnutí, klipart Toust zdarma nebo ilustrace LGBT stužka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.