Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Děti (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Děti zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Děti. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Děti ve formátu SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děti zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Děti ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děti ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 82 239 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku:

Tento obrázek s názvem (Děti) můžete sdílet se známými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Děti se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malířský váleček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bílá kytara ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Obytná dodávka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Děti, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, svg, ke stažení, zdarma, klipart, obrázek, vektor, free, Děti, Muži, grafika

Doporučené použití klipartu: etikety, plakát, corelDraw, word, eshop, Adobe Illustrator, profilovka, seminární práce, časopis, pozvánky, webové stránky, Pinterest, blog, office, památník, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Smajlík farmář ke stažení, vektorový obrázek Potápěčské brýle ke stažení nebo vektorový obrázek Trick or treat! ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.