Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Děti (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Děti zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Děti. Vektorová ilustrace Děti je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děti zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Děti ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děti ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 82 239 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku:

Obrázek, klipart pojmenovaný Děti můžete sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Děti se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart PSD ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz marihuany ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Fialová klávesnice zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Děti, ilustrační obrázek, Muži, grafika, obrázek, svg, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, Děti, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, profil, Adobe Illustrator, kalendář, PowerPoint, Instagram, fotokniha, plakáty, web, etikety, avatar, časopis, prezentace, openOffice, inkscape, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Make up zdarma, vektorový obrázek Vědec ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Zelená oliva ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.