Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Děti, Muži nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Děti zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Děti. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Děti? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děti zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Děti ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Děti ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 82 239 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Děti se nachází v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dívka ke stažení Podívejte se i na vektor Narozeninové číslo 8 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Žampiony zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Děti, svg, obrázek, Děti, download, ilustrační obrázek, Muži, vektorový obrázek, cliparts, grafika, klipart, kliparty, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: webové stránky, kalendář, Twitter, Adobe Illustrator , seminární práce, openOffice, plakát, inkscape, pozvánky, památník, Facebook, časopis, profil, prezentace, referáty, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mikrobus ke stažení, obrázek WAV ke stáhnutí nebo klipart Mapa Bulharska zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, že nejenom státy mají své vlajky? I Kraje ČR nebo i města v ČR mají své vlajky.