Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Žluté dýně, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žluté dýně zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Žluté dýně. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Žluté dýně ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté dýně zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Žluté dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté dýně ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1534
1280x1227
800x767
500x479
160x153

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 90 771 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GemFonts / liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Žluté dýně se nachází v kategorii Obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Chameleon ke stažení Podívejte se i na klipart COM ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Fontána zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Žluté dýně, svg, kliparty, vektorový obrázek, download, ilustrace, free, ilustrační obrázek, obrázek, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, Žluté dýně, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, plakát, Adobe Illustrator , škola, Pinterest, časopis, blog, Twitter, word, profil, inkscape, profilovka, avatar, dokument, PowerPoint, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Odšťavňovač ke stažení, ilustrace Zlatý zavináč ke stáhnutí nebo vektor Ovoce zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách