Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žluté dýně (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žluté dýně stahujte zdarma

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Žluté dýně. Klipart Žluté dýně je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté dýně zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žluté dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté dýně ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1534
1280x1227
800x767
500x479
160x153

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 90 771 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GemFonts / liftarn

Líbí se vám klipart Žluté dýně? Pak se podělte s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Žluté dýně je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Atabaque ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 10 euro centů ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Narcis ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, Žluté dýně, svg, Žluté dýně, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, Zelenina, klipart, free

Doporučené použití klipartu: logo, referáty, wordpress, vstupenky, památník, Twitter, vizitky, Facebook, články, blog, koláž, avatar, video, web, oznámení, tiskoviny, etikety

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Vrabec ke stažení, vektor Burundi zdarma nebo ilustrace Futomaki ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách