Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sushi set, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sushi set zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Sushi set. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi set zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Sushi set ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi set ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1410
1280x1128
800x705
500x441
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 83 550 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Muga

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sushi set patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tuk-tuk zdarma Podívejte se i na klipart Zlaté M ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Stromečky ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, Sushi set, free, zdarma, cliparts, Jídlo, vektor, obrázek, Sushi set, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: Instagram, Adobe Illustrator , blog, inkscape, památník, kalendář, avatar, office, prezentace, Facebook, škola, corelDraw, Twitter, plakáty, openOffice, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Veselý smajlík zdarma, ilustrace Eiffelova věž ke stažení nebo vektor Kleště ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.