Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sushi set, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sushi set zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Sushi set. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi set zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sushi set ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sushi set ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1410
1280x1128
800x705
500x441
160x141

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 83 550 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Muga

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Sushi set je v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Panama ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Modrobílý dárek zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Černá labuť ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Sushi set, kliparty, svg, obrázek, vektorový obrázek, klipart, cliparts, Jídlo, Sushi set, ke stažení, zdarma, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: Twitter, plakát, word, textové dokumenty, dokumenty, Adobe Illustrator , blog, openOffice, profil, fotokniha, dokument, články, prezentace, časopis, Facebook, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Vánoční vystřihovánka ke stáhnutí, vektor Vozíčkářka zdarma nebo obrázek Public Domain ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.