Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart DOCM (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DOCM zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - DOCM. Obrázek DOCM je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DOCM zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart DOCM ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DOCM ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1535x1600
1227x1280
767x800
480x500
153x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 851 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart DOCM sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek DOCM se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sada květů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžičky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Odpadky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, DOCM, ke stažení, vektor, Symboly, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, free, klipart, download, DOCM

Doporučené použití klipartu: plakáty, škola, PowerPoint, kalendář, časopis, památník, Adobe Illustrator, dokument, Instagram, pozvánky, referáty, eshop, web, blog, diář, video

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Sada emotikonů zdarma, obrázek, klipart XLSB ke stáhnutí nebo vektorový klipart Drahokamy ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.