Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart DOCM, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DOCM zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název DOCM. Klipart DOCM je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný DOCM lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DOCM zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart DOCM ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DOCM ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1535x1600
1227x1280
767x800
480x500
153x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 851 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek DOCM je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Santa v komíně ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Štědrý večer zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kafíčko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, DOCM, ke stažení, Symboly, grafika, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, DOCM, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, free, download

Doporučené použití klipartu: články, památník, profilovka, Adobe Illustrator , plakát, škola, web, Instagram, Facebook, referáty, profil, blog, word, office, kalendář, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Houby ke stáhnutí, klipart Starý sporťák zdarma nebo ilustrace Pošťák ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.