Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modré nůžky, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modré nůžky zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Modré nůžky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Modré nůžky ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Modré nůžky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré nůžky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Modré nůžky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré nůžky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 071 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Modré nůžky se nachází v kategorii Obrázky, kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žákyně ke stažení Podívejte se i na klipart Rybářská loď ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Váleček zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, free, svg, download, klipart, grafika, cliparts, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, vektor, obrázek, kliparty, Modré nůžky

Doporučené použití klipartu: office, profil, avatar, dokument, škola, Adobe Illustrator , PowerPoint, inkscape, fotokniha, články, Twitter, dokumenty, blog, referáty, prezentace, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Znak štír ke stažení, ilustrace Brazilská mapa ke stáhnutí nebo vektor XLS soubor zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.