Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modré nůžky (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modré nůžky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Modré nůžky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré nůžky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modré nůžky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré nůžky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 071 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Líbí se vám klipart Modré nůžky? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Modré nůžky patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dárek se stuhou ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Karty kříže ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Papoušek ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, ilustrace, free, Modré nůžky, ke stáhnutí, Modré nůžky, grafika, vektor, kliparty, vektorový obrázek, svg, zdarma, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: články, webové stránky, referáty, časopis, word, Facebook, web, Instagram, diář, dokumenty, fotokniha, památník, textové dokumenty, etikety, dokument, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Dinosaurus ke stažení, vektor Sushi z tuňáka ke stažení nebo obrázek Hnědý květ ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.