Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Moho (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Moho zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Moho. Obrázek Moho je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Moho zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Moho ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Moho ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1283
1280x1026
800x641
500x401
160x128

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 335 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: algotruneman

Sdílejte klipart nazvaný Moho s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Moho patří do kategorie Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Černá vajíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Numerická klávesnice zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Abstraktní květ ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, ilustrace, kliparty, Ptáci, Moho, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, obrázek, grafika, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, profilovka, dokumenty, openOffice, články, prezentace, etikety, webové stránky, časopis, Pinterest, plakáty, seminární práce, corelDraw, office, wordpress, památník

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Znamení beran ke stáhnutí, ilustrace Croissant zdarma nebo klipart Hmyzák zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.