Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Moho (Ptáci) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Moho zdarma

Netradiční ilustrační vektor s názvem Moho. Kreslená ilustrace Moho je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Moho zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Moho ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Moho ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1283
1280x1026
800x641
500x401
160x128

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 335 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: algotruneman

Sdílejte obrázek, klipart Moho s kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Klipart Moho je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Mozart ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Liška obecná zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Slánka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Moho, Moho, Ptáci, cliparts, vektor, klipart, zdarma, free, vektorový obrázek, download, ke stažení, obrázek, ilustrace, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, video, plakáty, články, Pinterest, oznámení, letáky, brožury, tiskoviny, škola, památník, dokument, vstupenky, prospekty, fotografie, inkscape, logo

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Abstraktní stromeček ke stáhnutí, obrázek, klipart Růžová kraslice ke stáhnutí nebo ilustrace Sexy čarodějka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.