Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Moho, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Moho zdarma ke stažení

Moho je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Moho nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Moho v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Moho zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Moho ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Moho ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1283
1280x1026
800x641
500x401
160x128

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 335 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Moho je v sekci Ilustrační kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Download ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zřícenina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mrakodrap zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, ilustrace, obrázek, ke stažení, vektor, Moho, download, vektorový obrázek, svg, cliparts, free, zdarma, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: Pinterest, škola, textové dokumenty, Twitter, pozvánky, fotokniha, dokument, profilovka, openOffice, články, web, corelDraw, kalendář, inkscape, blog, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Piknik ke stažení, vektor Zip ke stáhnutí nebo obrázek APP zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.