Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Srdíčkové srdce (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdíčkové srdce zdarma ke stažení

Srdíčkové srdce je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Srdíčkové srdce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Srdíčkové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1468
1280x1174
800x734
500x459
160x147

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 96 410 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Srdíčkové srdce sdílet s ostatními prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Srdíčkové srdce je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Smrkající smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Přeslička ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zamilovaný slon zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, grafika, cliparts, zdarma, svg, Láska, ke stáhnutí, obrázek, vektor, vektorový obrázek, kliparty, Srdíčkové srdce, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: corelDraw, web, etikety, openOffice, avatar, wordpress, prezentace, referáty, Adobe Illustrator, články, pozvánky, dokumenty, škola, Facebook, word, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Zmrzlinový dezert zdarma, klipart Arara ke stáhnutí nebo ilustrace Grapefruit ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.