Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Srdíčkové srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdíčkové srdce zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Srdíčkové srdce. Vektorová ilustrace Srdíčkové srdce je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Srdíčkové srdce? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdíčkové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1468
1280x1174
800x734
500x459
160x147

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 96 410 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Srdíčkové srdce patří do sekce Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlaté N zdarma Podívejte se i na vektor Ledňáček biacký ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Dortíček ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Srdíčkové srdce, ke stažení, Láska, vektor, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, free, klipart, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: dokument, inkscape, Pinterest, plakát, články, škola, web, PowerPoint, Twitter, Facebook, corelDraw, dokumenty, profilovka, profil, openOffice, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Cuketa zdarma, obrázek Mandarinka ke stažení nebo klipart Červené víno ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.