Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Srdíčkové srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdíčkové srdce zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Srdíčkové srdce. Vektorová ilustrace Srdíčkové srdce je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Srdíčkové srdce? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Srdíčkové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1468
1280x1174
800x734
500x459
160x147

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 96 410 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Srdíčkové srdce je v sekci Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pohádková beruška ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mandle ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Myš zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, Srdíčkové srdce, download, cliparts, Láska, free, obrázek, svg, vektor, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profilovka, kalendář, články, inkscape, prezentace, časopis, dokumenty, Facebook, avatar, škola, openOffice, Adobe Illustrator , plakáty, corelDraw, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Zlá domina ke stažení, vektor Mikrofón ke stáhnutí nebo obrázek Zahradní bazén zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.