Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Srdíčkové srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdíčkové srdce zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Srdíčkové srdce. Vektorová ilustrace Srdíčkové srdce je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Srdíčkové srdce? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Srdíčkové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1468
1280x1174
800x734
500x459
160x147

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 96 410 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Srdíčkové srdce je v kategorii Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor ODP zdarma Podívejte se i na ilustrace Okapi ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Barevné papriky ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, grafika, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, Srdíčkové srdce, Láska, klipart, free, ke stažení, svg, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, inkscape, blog, škola, Instagram, dokumenty, články, word, textové dokumenty, plakáty, referáty, prezentace, časopis, pozvánky, openOffice, profil

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Citron zdarma, vektor Dortík ke stažení nebo obrázek Buben ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.