Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Srdíčkové srdce (Láska) zdarma

Obrázek, klipart Srdíčkové srdce zdarma

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Srdíčkové srdce. Pakliže si chcete obrázek Srdíčkové srdce stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Zamlouvá se vám obrázek Srdíčkové srdce? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdíčkové srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1468
1280x1174
800x734
500x459
160x147

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 96 410 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Srdíčkové srdce s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Srdíčkové srdce se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dioxin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Magická čarodejnice zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek 3D smajlík ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, svg, free, Srdíčkové srdce, ke stáhnutí, Láska, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, wordpress, prezentace, katalog, brožury, video, seminární práce, vizitky, profil, corelDraw, openOffice, blog, logo, články, diář, PowerPoint, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Zlá domina ke stáhnutí, obrázek Ragbista ke stažení nebo vektorový klipart Moho zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.