Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kiwi, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kiwi zdarma ke stažení

Kiwi je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kiwi. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kiwi zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kiwi ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kiwi ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1369
1280x1095
800x685
500x428
160x137

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 932 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: AJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kiwi je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Limonáda zdarma Podívejte se i na ilustrace INI ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Jeřáb ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Kiwi, obrázek, svg, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, Ovoce, download, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, vektor, Kiwi

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, office, časopis, kalendář, openOffice, škola, plakáty, Adobe Illustrator , PowerPoint, Instagram, web, pozvánky, Twitter, word, prezentace, dokument

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Stříhání vlasů zdarma, vektor Lednička ke stažení nebo obrázek Toyota Hilux ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.