Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kiwi (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kiwi zdarma ke stažení

Kiwi je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Kiwi je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Zamlouvá se vám obrázek Kiwi? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kiwi zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Kiwi ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kiwi ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1369
1280x1095
800x685
500x428
160x137

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 932 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: AJ

Sdílejte obrázek, klipart Kiwi s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Kiwi je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Oranžová medúza ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dívka v kostýmu zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Činelista ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, vektor, svg, Kiwi, ke stáhnutí, zdarma, Kiwi, klipart, kliparty, ilustrace, Ovoce, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: word, PowerPoint, Instagram, Pinterest, plakáty, památník, wordpress, škola, blog, dokumenty, Adobe Illustrator, prezentace, referáty, web, profilovka, etikety

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Trombón ke stáhnutí, klipart Vzducholoď zdarma nebo ilustrace Pirátská lodička zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.