Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kiwi (Ovoce) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kiwi zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Kiwi. Kreslená ilustrace Kiwi je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kiwi zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kiwi ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kiwi ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1369
1280x1095
800x685
500x428
160x137

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 932 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: AJ

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Kiwi s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Kiwi se nachází v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek 2 Eura ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kennedy ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Malé písmeno P zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, Ovoce, klipart, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Kiwi, svg, zdarma, cliparts, kliparty, free, Kiwi

Doporučené použití klipartu: prezentace, eshop, Instagram, dokumenty, wordpress, avatar, škola, word, web, PowerPoint, textové dokumenty, video, pozvánky, památník, profilovka, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Hřbitovní kříž zdarma, vektorový klipart Sněhuláček ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Pivo v plechovce ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.