Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kapesní příbor, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kapesní příbor zdarma ke stažení

Kapesní příbor je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Kapesní příbor stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapesní příbor zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kapesní příbor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapesní příbor ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x567
1280x454
800x284
500x177
160x57

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 846 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: conte magnus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kapesní příbor je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červené D ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek CPL zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Taiko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, kliparty, download, ilustrační obrázek, Kapesní příbor, ke stažení, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, free, klipart, zdarma, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: profil, Instagram, Adobe Illustrator , word, inkscape, plakáty, časopis, dokument, PowerPoint, pozvánky, plakát, dokumenty, blog, textové dokumenty, web, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Zdarma ke stažení ke stáhnutí, klipart Sněhulák zdarma nebo ilustrace Severní Korea ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.