Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kapesní příbor, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kapesní příbor zdarma ke stažení

Kapesní příbor je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Kapesní příbor stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapesní příbor zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kapesní příbor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapesní příbor ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x567
1280x454
800x284
500x177
160x57

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 58 846 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: conte magnus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kapesní příbor se nachází v kategorii Obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Brečící smajlík ke stažení Podívejte se i na klipart Kamna ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Větroměr zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, ke stáhnutí, Nástroje, free, Kapesní příbor, ke stažení, vektor, download, svg, obrázek, ilustrační obrázek, Kapesní příbor, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, word, profilovka, webové stránky, škola, Facebook, Twitter, avatar, Instagram, dokumenty, Pinterest, plakát, web, blog, seminární práce, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Kohout ke stažení, ilustrace CSS soubor ke stáhnutí nebo vektor Vánoční cukroví zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.