Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kapesní příbor (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kapesní příbor zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kapesní příbor. Obrázek Kapesní příbor je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Zamlouvá se vám obrázek Kapesní příbor? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapesní příbor zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kapesní příbor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapesní příbor ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x567
1280x454
800x284
500x177
160x57

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 846 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: conte magnus

Obrázek, klipart pojmenovaný Kapesní příbor můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Kapesní příbor patří do sekce Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Charles Darwin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatá vločka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Čokoládový donut ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, zdarma, cliparts, free, vektor, obrázek, Kapesní příbor, ilustrační obrázek, ilustrace, download, svg, Kapesní příbor, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, kalendář, seminární práce, profilovka, eshop, Pinterest, wordpress, textové dokumenty, prezentace, pozvánky, word, inkscape, plakát, avatar, profil, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Roštěná ke stažení, obrázek, klipart Malé písmeno Q ke stažení nebo vektorový klipart Anýz ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.