Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kapesní příbor (Nástroje) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Kapesní příbor ke stažení zadarmo

Zajímavý obrázek s názvem Kapesní příbor. Kreslená ilustrace Kapesní příbor je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapesní příbor zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kapesní příbor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapesní příbor ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x567
1280x454
800x284
500x177
160x57

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 846 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: conte magnus

Líbí se vám klipart Kapesní příbor? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Kapesní příbor patří do kategorie Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace INI ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrá stužka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Poutník s křížem ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, Kapesní příbor, Kapesní příbor, zdarma, kliparty, obrázek, grafika, vektor, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, Nástroje

Doporučené použití klipartu: koláž, vstupenky, památník, office, brožury, avatar, prospekty, dokument, deníček, časopis, Adobe Illustrator, magazín, vizitky, oznámení, letáky, video, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Sněžení ke stažení, klipart Šedý autobus zdarma nebo klipart Mapa Mali ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.