Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kapesní příbor, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kapesní příbor zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kapesní příbor. Stahujte klipart Kapesní příbor v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapesní příbor zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kapesní příbor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapesní příbor ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x567
1280x454
800x284
500x177
160x57

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 846 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: conte magnus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kapesní příbor je v kategorii Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čarodějky ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Titanic zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Věnec ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, svg, ilustrační obrázek, Kapesní příbor, zdarma, vektorový obrázek, free, kliparty, ke stáhnutí, Kapesní příbor, download, cliparts, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: web, referáty, Adobe Illustrator , památník, pozvánky, plakáty, textové dokumenty, články, plakát, office, profil, PowerPoint, škola, avatar, seminární práce, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Strom z kuliček ke stáhnutí, vektor Árón plamatý zdarma nebo obrázek Laktóza ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.