Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kapesní příbor (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kapesní příbor zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Kapesní příbor. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kapesní příbor ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kapesní příbor lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapesní příbor zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kapesní příbor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapesní příbor ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x567
1280x454
800x284
500x177
160x57

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 58 846 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: conte magnus

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kapesní příbor sdílet s blízkými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Kapesní příbor se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Velikonoční dekorace ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Novoročenka 2019 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Ježíš Kristus zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Kapesní příbor, zdarma, ke stažení, klipart, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, free, Kapesní příbor, ke stáhnutí, vektor, download, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, dokument, plakáty, corelDraw, PowerPoint, wordpress, webové stránky, Pinterest, prezentace, avatar, textové dokumenty, plakát, eshop, články, Facebook, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Znamení střelec zdarma, obrázek, klipart Beznohý pirát ke stáhnutí nebo vektorový klipart Alpský roh ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.