Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Šedá ozdoba (Vánoce) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šedá ozdoba zdarma ke stažení

Šedá ozdoba je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Šedá ozdoba je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Šedá ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 169 166 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Zaujal vás náš klipart Šedá ozdoba? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Šedá ozdoba patří do sekce Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pagoda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční scenérie ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zelený autobus ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Vánoce, obrázek, kliparty, free, vektorový obrázek, ilustrace, grafika, Šedá ozdoba, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, Šedá ozdoba, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: časopis, office, profilovka, etikety, plakát, články, plakáty, video, webové stránky, openOffice, fotokniha, kalendář, corelDraw, dokument, PowerPoint, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Mapa Bruneje ke stažení, ilustrace Excel ke stažení nebo klipart Tyranosaurus ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.