Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Šedá ozdoba (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šedá ozdoba zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Šedá ozdoba. Obrázek Šedá ozdoba je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Šedá ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 169 166 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Zaujal vás náš klipart Šedá ozdoba? Potom se podělte s kolegy prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Šedá ozdoba patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jahody ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart MKV ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Pejsek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, download, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Vánoce, obrázek, grafika, Šedá ozdoba, Šedá ozdoba, klipart, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, blog, plakáty, referáty, památník, články, inkscape, profil, video, avatar, dokumenty, openOffice, plakát, office, profilovka, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Smajlík panda zdarma, ilustrace Smajlík se slzou ke stáhnutí nebo klipart Světlemodrá mašle ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.