Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Šedá ozdoba (Vánoce) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šedá ozdoba ke stažení zadarmo

Šedá ozdoba je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šedá ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 169 166 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Šedá ozdoba s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Šedá ozdoba se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kedlubny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tučňák ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Bible ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, ke stažení, obrázek, free, zdarma, grafika, vektor, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Šedá ozdoba, Vánoce, cliparts, svg

Doporučené použití klipartu: pozvánky, vizitky, profilovka, webové stránky, Instagram, referáty, Adobe Illustrator, Twitter, Pinterest, openOffice, corelDraw, etikety, fotokniha, blog, památník, seminární práce, škola

Mezi hezké kresby patří i obrázek Malířský váleček ke stažení, klipart XLTM zdarma nebo vektorový klipart Květinová mřížka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.