Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Šedá ozdoba, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šedá ozdoba zdarma ke stažení

Šedá ozdoba je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Šedá ozdoba je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Šedá ozdoba? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šedá ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 169 166 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Šedá ozdoba je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Kanady zdarma Podívejte se i na obrázek Mapa Kanady ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Kanady ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, download, Šedá ozdoba, ilustrace, ilustrační obrázek, svg, kliparty, grafika, Vánoce, Šedá ozdoba, ke stažení

Doporučené použití klipartu: office, blog, plakáty, openOffice, dokument, Instagram, profil, webové stránky, corelDraw, inkscape, PowerPoint, textové dokumenty, kalendář, profilovka, seminární práce, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Mapa Kanady zdarma, klipart Mapa Kanady ke stažení nebo ilustrace Mapa Kanady ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.