Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Svítilna (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Svítilna zdarma ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Svítilna. Doporučujeme stahovat obrázek Svítilna ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svítilna zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Svítilna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svítilna ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1440
1280x1152
800x720
500x450
160x144

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 202 845 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: hatalar205

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Svítilna s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Svítilna patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlatý robot ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žížala zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Arundina ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, Svítilna, grafika, vektor, obrázek, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, download, ilustrace, Svítilna, Přístroje, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: office, kalendář, dokumenty, seminární práce, referáty, plakát, diář, Adobe Illustrator, wordpress, Pinterest, pozvánky, katalog, Facebook, web, fotokniha, plakáty, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Žlutá veverka ke stáhnutí, klipart Citroen 2CV4 ke stáhnutí nebo obrázek Ankh zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.