Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Přání (Láska) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Přání zadarmo

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Přání. Doporučujeme stahovat obrázek Přání ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přání zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Přání ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přání ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 384 605 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Almeidah

Potěší nás, pokud budete tento klipart Přání sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Přání se nachází v kategorii Kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sýkora koňadra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tibet ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek ASP zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, svg, kliparty, ilustrace, Přání, cliparts, free, klipart, Přání, vektorový obrázek, zdarma, download, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: video, corelDraw, openOffice, dokument, referáty, škola, seminární práce, plakát, časopis, pozvánky, wordpress, inkscape, fotografie, diář, Zoner Callisto, vstupenky, vizitky

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Make up zdarma, vektorový obrázek Albánie ke stáhnutí nebo vektorový klipart Monstrance ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.