Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Přání (Láska) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Přání ke stažení zadarmo

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Přání. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Přání v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přání zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Přání ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přání ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 384 605 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Almeidah

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Přání s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Přání je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Dívka na koštěti ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Maliny ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Dort ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, klipart, zdarma, ilustrace, svg, Láska, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, Přání, Přání, free, grafika

Doporučené použití klipartu: video, webové stránky, eshop, vstupenky, prezentace, manuály, web, corelDraw, deníček, word, diář, Twitter, Adobe Illustrator, inkscape, kalendář, profilovka, články

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Vánoční výzdoba ke stažení, vektorový obrázek Albánie ke stáhnutí nebo obrázek, klipart MP4 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.