Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vánoční krabice (Vánoce) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční krabice zadarmo ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Vánoční krabice. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vánoční krabice nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Vánoční krabice? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční krabice zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční krabice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční krabice ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1507
1280x1206
800x753
500x471
160x151

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 405 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: glitch

Sdílejte klipart nazvaný Vánoční krabice se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Vánoční krabice patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Škola ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pacient zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Ethereum ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, ilustrace, zdarma, klipart, vektor, Vánoce, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, ke stažení, grafika, Vánoční krabice, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, web, Adobe Illustrator, vizitky, textové dokumenty, prospekty, video, články, logo, word, seminární práce, plakáty, Zoner Callisto, Instagram, Facebook, časopis, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Větrník ke stáhnutí, vektorový klipart bunsenův kahan zdarma nebo klipart Pirát bez nohy zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.