Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční krabice (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční krabice zdarma ke stažení

Vánoční krabice je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Vánoční krabice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční krabice zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční krabice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční krabice ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1507
1280x1206
800x753
500x471
160x151

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 405 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: glitch

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vánoční krabice s kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Klipart Vánoční krabice patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lesní roh ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart SVG zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Gruzie ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, obrázek, zdarma, Vánoční krabice, vektorový obrázek, kliparty, grafika, ilustrace, Vánoční krabice, klipart, ke stažení, svg, ilustrační obrázek, download, free

Doporučené použití klipartu: openOffice, Adobe Illustrator, web, word, inkscape, kalendář, PowerPoint, diář, etikety, Pinterest, články, plakáty, wordpress, video, Instagram, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Fazole ke stáhnutí, ilustrace Kytička zdarma nebo klipart Sada květů zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.