Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pejsek, Zvířata do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pejsek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Pejsek. Obrázek Pejsek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pejsek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pejsek zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pejsek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pejsek ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1536
1200x1152
800x768
500x480
160x154

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 437 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pejsek je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart MPEG zdarma Podívejte se i na obrázek Žena s nepovedeným účesem ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Švestka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Pejsek, klipart, free, vektor, ke stažení, download, zdarma, vektorový obrázek, kliparty, Pejsek, obrázek, svg, ilustrační obrázek, Zvířata

Doporučené použití klipartu: dokument, časopis, prezentace, kalendář, fotokniha, avatar, corelDraw, web, PowerPoint, inkscape, office, profil, textové dokumenty, word, seminární práce, Instagram

Mezi hezké kresby patří i obrázek Pero zdarma, klipart Vodováha ke stažení nebo ilustrace Meče a štít ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.