Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pejsek, Zvířata do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pejsek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Pejsek. Obrázek Pejsek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pejsek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pejsek zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pejsek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pejsek ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1536
1200x1152
800x768
500x480
160x154

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 437 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pejsek je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bitcoin zdarma Podívejte se i na ilustrace Idaho ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Digitální číslo 5 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, vektor, Pejsek, obrázek, Pejsek, ke stáhnutí, klipart, kliparty, ke stažení, Zvířata, download, cliparts, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: referáty, avatar, památník, corelDraw, Twitter, kalendář, openOffice, plakát, PowerPoint, webové stránky, dokument, fotokniha, word, web, škola, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Velikonoční motiv zdarma, vektor Francouzský roh ke stažení nebo obrázek Slavnostní přípitek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.