Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pejsek (Zvířata) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pejsek ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Pejsek. Kreslená ilustrace Pejsek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Pejsek? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pejsek zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pejsek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pejsek ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1536
1200x1152
800x768
500x480
160x154

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 437 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Potěší nás, pokud budete tento klipart Pejsek sdílet s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Pejsek je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Žena za počítačem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kuře na klíček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Haiti zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Pejsek, cliparts, svg, klipart, zdarma, ke stáhnutí, Zvířata, free, Pejsek, vektorový obrázek, grafika, download, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokument, Facebook, koláž, vizitky, office, památník, pozvánky, diplomová práce, fotografie, kalendář, prezentace, webové stránky, textové dokumenty, oznámení, plakát, deníček, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Bonbon zdarma, ilustrace Edward Snowden ke stáhnutí nebo ilustrace Halloweenské přání ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.