Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Opice (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Opice zdarma ke stažení

Opice je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Vektorový obrázek Opice je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Opice zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Opice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Opice ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1310
1280x1048
800x655
500x409
160x131

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 196 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: StudioFibonacci

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Opice s vašimi kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Opice se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pistácie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý diamant ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Dýně frajer ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Zvířata, cliparts, ke stažení, Opice, Opice, ilustrační obrázek, free, vektor, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, klipart, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: deníček, Adobe Illustrator, web, fotokniha, diář, katalog, památník, škola, corelDraw, inkscape, tiskoviny, eshop, video, prospekty, vizitky, avatar, dokument

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart 200 Euro ke stažení, vektorový klipart Gekon zdarma nebo vektorový obrázek Internet ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.