Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlaté X, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlaté X zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zlaté X. Pakliže si chcete obrázek Zlaté X stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté X zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlaté X ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté X ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1371
1280x1097
800x685
500x428
160x137

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 877 246 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlaté X je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté X ke stažení Podívejte se i na obrázek Digitální znak D ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Malé písmeno D zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, free, ilustrační obrázek, ke stažení, vektor, svg, vektorový obrázek, zdarma, download, Zlaté X, Zlaté X, grafika, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: word, profilovka, dokumenty, avatar, pozvánky, časopis, web, corelDraw, Adobe Illustrator , profil, office, Pinterest, textové dokumenty, blog, památník, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Tužka ke stažení, klipart Modrý vláček ke stáhnutí nebo ilustrace Světlezelený strom zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.