Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zlaté X (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté X zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Zlaté X. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zlaté X nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Zlaté X? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté X zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlaté X ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté X ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1371
1280x1097
800x685
500x428
160x137

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 877 246 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Zlaté X sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Zlaté X se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart XLTX ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červená cibule ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Pizza Capricciosa zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Symboly, Zlaté X, free, Zlaté X, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, vektor, obrázek, download, ke stáhnutí, grafika, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakát, Facebook, prospekty, časopis, inkscape, brožury, články, profilovka, profil, word, web, referáty, office, plakáty, Pinterest, webové stránky, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Řadové domy zdarma, klipart Napoleon Bonaparte ke stažení nebo vektorový obrázek Žlutý netopýr ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.