Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Šedá složka, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šedá složka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Šedá složka. Vektorová ilustrace Šedá složka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Šedá složka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedá složka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šedá složka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedá složka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 079 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Šedá složka je v sekci Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Stařec ke stažení Podívejte se i na obrázek Hasič ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Peugeot zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, obrázek, Symboly, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, Šedá složka, Šedá složka

Doporučené použití klipartu: corelDraw, seminární práce, články, referáty, profil, dokument, word, textové dokumenty, pozvánky, PowerPoint, fotokniha, plakáty, prezentace, časopis, openOffice, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Veselý duch ke stažení, klipart Znamení lev ke stáhnutí nebo ilustrace Kolečko zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.