Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Plavec (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plavec zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Plavec. Kreslená ilustrace Plavec je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Plavec? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plavec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Plavec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plavec ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x571
1280x457
800x286
500x179
160x57

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 982 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte klipart nazvaný Plavec s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Plavec je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Šedivá kraslice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zdravotní sestřička zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Mušle ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, zdarma, klipart, grafika, ilustrační obrázek, Plavec, ke stažení, svg, Plavec, Muži, ilustrace, download, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profilovka, pozvánky, video, wordpress, časopis, office, PowerPoint, Instagram, škola, Pinterest, textové dokumenty, openOffice, plakáty, seminární práce, dokument, diář

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Mořská sasanka ke stáhnutí, vektorový klipart Karty srdce zdarma nebo obrázek, klipart Šachovnice zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.