Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Plavec, Muži nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plavec zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Plavec. Kreslená ilustrace Plavec je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Plavec? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plavec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Plavec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plavec ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x571
1280x457
800x286
500x179
160x57

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 982 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Plavec patří do sekce Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Doktorka zdarma Podívejte se i na vektor Znak štír ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace SH ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, grafika, obrázek, ilustrace, Muži, cliparts, vektor, svg, vektorový obrázek, free, Plavec, Plavec, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: časopis, dokument, fotokniha, word, referáty, články, openOffice, Pinterest, seminární práce, profilovka, plakáty, Instagram, Facebook, prezentace, corelDraw, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i vektor Chlapec zdarma, obrázek Stará rachejtle ke stažení nebo klipart Turecko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.