Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Betonová svodidla (Stavby) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Betonová svodidla zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Betonová svodidla. Vektorový obrázek Betonová svodidla je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betonová svodidla zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Betonová svodidla ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betonová svodidla ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1511
1280x1209
800x756
500x472
160x151

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 060 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Rfc1394

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Betonová svodidla s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Betonová svodidla je v kategorii Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Štípátko na nehty ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stařec ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Vinná réva ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Betonová svodidla, free, kliparty, cliparts, Betonová svodidla, obrázek, ilustrace, svg, klipart, download, ke stažení, Stavby, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: word, fotokniha, Twitter, referáty, inkscape, Facebook, PowerPoint, textové dokumenty, články, etikety, profil, video, plakáty, Pinterest, avatar, office

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Stromečky ke stažení, obrázek Cessna ke stažení nebo vektor Bílé vejce ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty najdete také tam.