Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Betonová svodidla (Stavby) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Betonová svodidla zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Betonová svodidla. Klipart Betonová svodidla je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Betonová svodidla? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betonová svodidla zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Betonová svodidla ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betonová svodidla ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1511
1280x1209
800x756
500x472
160x151

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 060 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Rfc1394

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Betonová svodidla s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Betonová svodidla patří do sekce Obrázky, kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Eskalátor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tanzanie ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Křeček ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, free, klipart, Stavby, obrázek, svg, vektor, grafika, ilustrační obrázek, Betonová svodidla, download, ilustrace, cliparts, Betonová svodidla

Doporučené použití klipartu: fotokniha, plakáty, video, Facebook, Instagram, word, office, články, pozvánky, profilovka, kalendář, seminární práce, PowerPoint, dokumenty, eshop, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Složka s obrázky ke stažení, ilustrace Warszawa 210 ke stažení nebo klipart Svatý Patrik ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.