Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Betonová svodidla (Stavby) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Betonová svodidla zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Betonová svodidla. Klipart Betonová svodidla je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betonová svodidla zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Betonová svodidla ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betonová svodidla ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1511
1280x1209
800x756
500x472
160x151

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 060 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Rfc1394

Obrázek, klipart pojmenovaný Betonová svodidla můžete sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Betonová svodidla se nachází v sekci Ilustrační kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mangostana lahodná ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené Lamborghini ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Vyznání lásky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Betonová svodidla, Stavby, zdarma, svg, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, free, grafika, download, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: webové stránky, profilovka, openOffice, profil, magazín, Twitter, word, plakáty, PowerPoint, památník, textové dokumenty, video, diář, vstupenky, etikety, kalendář, tiskoviny

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Gerald Ford zdarma, vektor Tetování ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Šedá medúza ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.