Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Digitální znak D, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální znak D zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Digitální znak D. Klipart Digitální znak D je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Digitální znak D lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak D zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Digitální znak D ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak D ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 017 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Digitální znak D se nachází v sekci Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Prase divoké ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Novoročenka 2019 zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Viola ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, klipart, ilustrace, zdarma, cliparts, Digitální znak D, Symboly, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, free, vektorový obrázek, svg, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Pinterest, openOffice, corelDraw, seminární práce, fotokniha, plakáty, profilovka, office, prezentace, kalendář, škola, PowerPoint, Facebook, pozvánky, webové stránky, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Labuť ke stáhnutí, ilustrace Davidova hvězda zdarma nebo vektor Tuk-tuk ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.