Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Violoncellistka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Violoncellistka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Violoncellistka. Vektorový obrázek Violoncellistka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Violoncellistka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Violoncellistka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Violoncellistka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1284x1600
1027x1280
642x800
401x500
129x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 173 241 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Violoncellistka s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Violoncellistka je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Dětská tříkolka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hrnec zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Půllitr piva ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Violoncellistka, klipart, ilustrace, free, Ženy, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, zdarma, Violoncellistka, kliparty

Doporučené použití klipartu: blog, video, Pinterest, diář, dokumenty, památník, seminární práce, textové dokumenty, dokument, wordpress, corelDraw, časopis, word, Facebook, PowerPoint, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Eritrea ke stáhnutí, vektorový klipart Tulipány v truhlíku zdarma nebo obrázek, klipart Znak vodnář zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.