Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Biologické riziko, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Biologické riziko zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Biologické riziko. Klipart Biologické riziko je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Biologické riziko? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Biologické riziko zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Biologické riziko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Biologické riziko ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1518
1280x1215
800x759
500x475
160x152

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 049 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Iradedios

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Biologické riziko je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rybák zdarma Podívejte se i na obrázek Tanečnice ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Eva u stromu poznání ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, Biologické riziko, Biologické riziko, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, grafika, vektor, kliparty, download, ilustrační obrázek, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: avatar, web, blog, kalendář, časopis, plakáty, dokumenty, památník, plakát, webové stránky, profilovka, textové dokumenty, profil, openOffice, referáty, články

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Růžičková kapusta zdarma, klipart Vývrtka ke stažení nebo ilustrace Sýkora uhelníček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.