Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Nůžky na živý plot, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nůžky na živý plot zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Nůžky na živý plot. Klipart Nůžky na živý plot je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nůžky na živý plot zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Nůžky na živý plot ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nůžky na živý plot ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

911x1600
729x1280
456x800
285x500
91x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 238 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Viscious-Speed

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Nůžky na živý plot je v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlaté B zdarma Podívejte se i na ilustrace Oliva ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Ústřičník velký ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nůžky na živý plot, download, ke stáhnutí, Nástroje, cliparts, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, klipart, free, Nůžky na živý plot, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: kalendář, inkscape, webové stránky, Facebook, PowerPoint, prezentace, office, památník, profilovka, pozvánky, dokument, Twitter, openOffice, word, Instagram, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i ilustrace 50 Euro zdarma, vektor Borůvky ke stažení nebo obrázek Motýli ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.