Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vyzdobené okno (Vánoce) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Vyzdobené okno stahujte zadarmo

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Vyzdobené okno. Obrázek Vyzdobené okno je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Vyzdobené okno? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vyzdobené okno zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vyzdobené okno ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vyzdobené okno ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 950 333 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Vyzdobené okno? Pak se podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Klipart Vyzdobené okno se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Raketoplán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čínský Nový rok ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Pes ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Vyzdobené okno, ilustrační obrázek, zdarma, Vánoce, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, svg, cliparts, vektor, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: video, profil, dokumenty, památník, Instagram, Facebook, referáty, škola, deníček, diplomová práce, časopis, vstupenky, Twitter, eshop, avatar, kalendář, brožury

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Růžové brýle ke stažení, klipart Hnědý vrtulník ke stažení nebo vektorový obrázek Rovníková Guinea ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.