Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tonometr, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tonometr zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Tonometr. Stahujte klipart Tonometr v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tonometr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tonometr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tonometr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1357x1600
1085x1280
678x800
424x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 82 885 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: azex

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Tonometr je v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hnědé vejce ke stažení Podívejte se i na obrázek Britská policistka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Farma zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, download, grafika, klipart, free, ilustrace, Tonometr, obrázek, Tonometr, cliparts, vektor, kliparty, Přístroje, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, webové stránky, dokumenty, Adobe Illustrator , památník, inkscape, škola, referáty, fotokniha, avatar, profilovka, kalendář, dokument, openOffice, plakát, plakáty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Zombice ke stažení, klipart jin-jang ke stáhnutí nebo ilustrace Pěšec zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.