Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Nevěsta, Ženy do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Nevěsta zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Nevěsta. Kreslená ilustrace Nevěsta je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Nevěsta v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nevěsta zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Nevěsta ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nevěsta ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 203 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jarno

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Nevěsta se nachází v sekci Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Školák ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Velikonoční přáníčko zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Pánev ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nevěsta, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, klipart, grafika, vektorový obrázek, kliparty, Nevěsta, svg, obrázek, free, vektor

Doporučené použití klipartu: Instagram, kalendář, články, blog, pozvánky, seminární práce, office, profilovka, prezentace, webové stránky, fotokniha, referáty, profil, word, textové dokumenty, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Zlá domina ke stáhnutí, ilustrace Mapa Tchaj-wanu zdarma nebo vektor Učitelka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.