Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Nevěsta (Ženy) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Nevěsta zadarmo ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Nevěsta. Klipart Nevěsta je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nevěsta zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Nevěsta ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nevěsta ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 203 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Jarno

Sdílejte klipart nazvaný Nevěsta s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Nevěsta se nachází v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lyra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Elon Musk zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Štěňátko ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektor, klipart, vektorový obrázek, obrázek, Nevěsta, Ženy, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, Nevěsta, ke stáhnutí, free, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, blog, plakát, dokument, katalog, Facebook, avatar, vstupenky, magazín, prospekty, manuály, textové dokumenty, wordpress, fotografie, Zoner Callisto, prezentace, office

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Spojené Království ke stáhnutí, ilustrace Tur zdarma nebo vektorový obrázek Dovolená zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.