Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Nevěsta, Ženy do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Nevěsta zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Nevěsta. Kreslená ilustrace Nevěsta je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Nevěsta v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nevěsta zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Nevěsta ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nevěsta ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 203 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jarno

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Nevěsta je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Štít zdarma Podívejte se i na ilustrace Kolumbie ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté M ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, Nevěsta, zdarma, ilustrace, ke stažení, free, klipart, ilustrační obrázek, grafika, Ženy, vektor, obrázek, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, dokumenty, textové dokumenty, prezentace, Twitter, PowerPoint, články, Instagram, dokument, profil, kalendář, památník, office, profilovka, web, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Budík zdarma, vektor Krtek ke stažení nebo obrázek Sierra Leone ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.