Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Husy, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Husy zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Husy. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Husy ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Husy lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husy zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Husy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husy ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1550
1280x1240
800x775
500x484
160x155

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 444 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Husy je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Slepá spravedlnost ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Královna zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Růžový drahokam ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Husy, klipart, kliparty, ilustrace, Zvířata, grafika, cliparts, zdarma, obrázek, vektor, free, svg, Husy, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, plakáty, plakát, Pinterest, seminární práce, fotokniha, Instagram, textové dokumenty, PowerPoint, škola, word, dokument, profilovka, Facebook, referáty, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek I love you ke stáhnutí, klipart Velikonoční blahopřání zdarma nebo ilustrace Gerbera ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.