Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Husy, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Husy zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Husy. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Husy ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Husy lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husy zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Husy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Husy ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1550
1280x1240
800x775
500x484
160x155

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 92 444 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Husy se nachází v kategorii Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hercule Poirot ke stažení Podívejte se i na klipart Eiffelova věž ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Albánie zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, Zvířata, klipart, cliparts, Husy, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Husy, download, free, obrázek

Doporučené použití klipartu: web, Adobe Illustrator , dokumenty, Facebook, fotokniha, prezentace, kalendář, word, webové stránky, plakáty, PowerPoint, blog, office, profil, pozvánky, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Párek v rohlíku ke stažení, ilustrace Byznysmen ke stáhnutí nebo vektor Letící jestřáb zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.