Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Rozkrojené jablko (Ovoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rozkrojené jablko zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Rozkrojené jablko. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Rozkrojené jablko? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozkrojené jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rozkrojené jablko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozkrojené jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1443
1280x1154
800x721
500x451
160x144

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 774 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Rozkrojené jablko s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Rozkrojené jablko se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bazén ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené S ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Oranžové vajíčko ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Rozkrojené jablko, klipart, ilustrace, download, Ovoce, cliparts, zdarma, obrázek, svg, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profilovka, web, etikety, inkscape, dokument, škola, referáty, wordpress, video, avatar, word, eshop, články, Pinterest, openOffice, diář

Mezi hezké kresby patří i obrázek Sněhové vločky ke stažení, obrázek, klipart Brad Pitt ke stažení nebo vektorový klipart Zlaté R ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.