Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Steak (Jídlo) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Steak zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Steak. Klipart Steak je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Steak zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Steak ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Steak ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x657
1280x526
800x329
500x205
160x66

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 68 585 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: gramzon

Sdílejte obrázek, klipart Steak s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Steak je v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pírko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pelikán zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Pirátské vejce ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Steak, obrázek, kliparty, cliparts, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, download, grafika, Jídlo, klipart, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: kalendář, profil, referáty, avatar, openOffice, plakáty, word, Twitter, prezentace, inkscape, office, textové dokumenty, profilovka, dokumenty, škola, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Karl Marx ke stáhnutí, obrázek, klipart Zamračený smajlík zdarma nebo vektorový klipart Plato s vejci zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.